مرکز آموزش علم و صنعت ایکاد به عنوان نماینده و همکار آموزشی آکادمی معتبر بین المللی QCB کشور ایتالیا

  Q.C.B ITALIA اعتبار خود را از سازمان اعتبار بخشی ACCREDIA کسب می نماید که عضوی از سازمان  IAF  می باشد ( بالاترین مرکز اعتباربخشی گواهینامه ها )

با توجه به اهداف و چشم انداز موسسان مرکز آموزش علم و صنعت ایکاد که نوآوری در آموزش، کیفیت در محتوای آموزشی و اعتبار گواهینامه های ارائه شده به دانش پژوهان در سطح بین المللی می باشد، لذا این مرکز با توجه به ممیزی های انجام شده و بررسی کیفیت، محتوای آموزشی و رزومه و مدرک تحصیلی و تخصص اساتید و مدیران این مرکز توسط نماینده رسمی QCB ایتالیا در ایران، در حال حاضر به عنوان نماینده و همکار آموزشی این نهاد معتبر بین المللی صدور گواهینامه های آموزشی در ایران در حال فعالیت می باشد.

تاریخچه شرکت:

شرکت  Quality Certification Bureau Italia که بیشتر  به نام QCB ITALIA  شناخته شده است نهاد صدور گواهی دهنده ی با تجربه ای است در  محدوده ی بین المللی  در بخش های مختلف صنعتی و خدماتی می باشد .

اولین فعالیت QCB ITALIA  مربوط به دفتر نمایندگی این شرکت  مربوط به کشور کانادا در تاریخ ۱۹۹۳ می باشد.

در سال ۱۹۹۸ نمایندگی شرکت QCB ITALIA تحت اعتبار SCC  کانادا ( شورای استاندارد کانادا ) و مجوز رسمی هلندی Raad voor de Accreditatie می باشد.

از سال ۲۰۰۴ پس از فعل و انفعلات صورت گرفته این شرکت فعالیت خود را در ایتالیا و زیر نظر  SINCERT ایتالیا که در حال حاضر ACCREDIA  نامیده میشود ، آغاز نمود.

اعتبار نامه ها و تفاهم نامه ها:

 شرکت  Q.C.B ITALIA اعتبار خود را از سازمان اعتبار بخشی ACCREDIA کسب می نماید که عضوی از سازمان  IAF  می باشد ( بالاترین مرکز اعتباربخشی گواهینامه ها )

افزون بر این شرکت Q.C.B ITALIA  تفاهم نامه های همکاری با سازمان هایی همچون  UNOA – CONFINDUSTRIA – MAGISTRATUS  امضا نموده است که با هدف افزایش دامنه فعالیت  شرکت و اعتبار بیشتر سازمان انجام پذیرفته است.

همچنین در ایران عضویت و یا عقد تفاهم نامه با سازمان ها و شرکت ها ذیل اتفاق افتاده است:

 

مرکز ملی تایید صلاحیت ایران( NACI )

 در بازنگری صورت گرفته توسط  NACI در لیست شرکت های دارای اعتبار برای ممیزی و صدور گواهی نامه در ایران در سال 96  ،شرکت Q.C.B ITALIA در لیست  شرکت های دارای اعتبار این نهاد قرار گرفت.

درباره مرکز ملی تایید صلاحیت ایران: مرکز ملی تایید صلاحیت ایران NACI که خود موازی با سازمان ACCREDIA  می باشد اقدام به بررسی صلاحیت و  ساماندهی شرکت های صدور گواهی نامه در ایران نموده است و تاییدی است برای اطمینان بیشتر مشتریان ایرانی.

عضو اتاق بازرگانی ایران  ایتالیا

ارتباطات خوب تجاری ایتالیا با ایران به خصوص در زمان تحریم باعث گردیده که شرکت های ایرانی- ایتالیایی فارغ از اعمال تحریم ها به صورت گسترده با یکدیگر همکاری نمایند. این موضوع زمانی نمود بیشتری می یابد که بدانیم اعتبار گواهی نامه های صادر شده از برخی کشورهای اروپایی مانند آلمان و فرانسه ابطال گردید .

نیاز به مشاوره دارم!